Sitemiz de 716 kategoride 11865 içerik bulunmaktadır.

Dilinizi Seciniz - Select Language

Güneşi beklerken’in Barış’ı İsmail Ege Şaşmaz Dikkat Çekiyor

İsmail Ege Şaşmaz (Barış)

Oyunculuk serüvenine liseler arası tiyatro yarışmasında başlayan İsmail Ege Şaşmaz, şu sıralarda gençler arasında büyük ilgi gören Güneşi Beklerken dizisi ile dikkatleri üzerine çekti.

Şaşmaz, “Oyunculuk serüvenim “Sınıfta Acil Servis” adlı oyunla, Manisa Belediyesi Liseler Arası Tiyatro Yarışması’nda aldığımız ödülle başladı. “Güneşi Beklerken”den önce de bir özel üniversitenin reklam yüzü oldum. Ardından birkaç markanın reklamlarında oynadım” diyerek şu ana kadar ki deneyimlerinden bahsetti.

Diziye katılma öyküsünden bahseden İsmail Ege Şaşmaz, “Bir organizasyonda supervisor’lık yapıyordum, orada İrfan Şahin’le karşılaştım. Bu projenin temeli o görüşmeyle atıldı denebilir” diye konuştu.

Daha ilk dizisinde başrolde yer alan Şaşmaz, bunun heyecan verici bir fırsat olduğunu ancak ciddi eleştiriler de aldığını söyledi.
Google’dan Gelen Aramalar:güneşi beklerken barışın RESİMLERİismail ege şaşmaz boyuismail ege şaşmaz heıghtismail ege şaşmaz kaç yaşındaismail ege şaşmaz nereliismail ege şaşmaz twitterismail ege şaşmazın boyu

Reklam Ver

Bu Dizi İçin Yorum Yap

Adınız :

Bu filme hiç yorum yapılmadı.

Popüler Diziler

Berivan 3. Bölüm izle

Berivan 3. Bölüm izle

Bu Dizi 1696 Kez izlendi

Kategori : Berivan, Yerli Diziler

Berivan 1. Bölüm izle

Berivan 1. Bölüm izle

Bu Dizi 1503 Kez izlendi

Kategori : Berivan, Yerli Diziler

Etiket Bulutu