Sitemiz de 716 kategoride 11865 içerik bulunmaktadır.

Dilinizi Seciniz - Select Language

“Benim Dünyam” Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Beren Saat’in kör, sağır ve dilsiz bir kızı canlandırdığı, yapımcılığını TMC’nin üstlendiği “Benim Dünyam” filminin çekimleri tamamlandı.
Başrollerini Uğur Yücel ve Beren Saat’in paylaştığı filmin çekimleri, Büyükada’da sona erdi. Film, 1950’li yılların Büyükadası’nda, iki yaşındayken geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle hem kör hem sağır olan, bu nedenle hiçbir kavramı bilmeyen, çevresiyle tamamen uyumsuz bir çocuk olan Ela (Beren Saat) ile Ela’yı iyileştirebilmeye hayatını adayan Mahir Hoca’nın (Uğur Yücel) hikâyesini beyazperdeye taşıyor. “Benim Dünyam”, yakında seyircinin beğenisine sunulacak.

 

Benim Dünyam Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın…

Reklam Ver

Bu Dizi İçin Yorum Yap

Adınız :

 • “Benim Dünyam” Filminin Fragmanı Yayınlandı! | prodizicom diyor ki;
  08.09.2013 13:11

  […] Beren Saat’in kör, sağır ve dilsiz bir kızı canlandırdığı, yapımcılığını TMC’nin üstlendiği “Benim Dünyam” filminin çekimleri tamamlandı. Başrollerini Uğur Yücel ve Beren Saat’in paylaştığı filmin çekimleri, Büyükada’da sona erdi. Film, 1950’li yılların Büyükadası’nda, iki yaşındayken geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle hem kör hem sağı“Benim Dünyam” Filminin Fragmanı Yayınlandı!: “Benim Dünyam” Filminin Fragmanı Yayınlandı! […]

 • Popüler Diziler

  Berivan 3. Bölüm izle

  Berivan 3. Bölüm izle

  Bu Dizi 1694 Kez izlendi

  Kategori : Berivan, Yerli Diziler

  Berivan 1. Bölüm izle

  Berivan 1. Bölüm izle

  Bu Dizi 1499 Kez izlendi

  Kategori : Berivan, Yerli Diziler

  Etiket Bulutu